top of page
Пошук

Освітній хакатон

Постійні виклики сьогодення, оновлення системи освіти через упровадження Концепції НУШ, технологізація навчання, нові Державні стандарти та навчальні програми, організація освітнього процесу в умовах воєнного стану – усе це зумовлює переосмислення та пошук нових підходів до організації роботи адміністрації закладу освіти з педагогічним колективом, від якого залежить якість освітньої діяльності закладу в цілому. Великого значення набуває використання в педагогічній діяльності нових форматів, які урізноманітнюють освітній процес, мотивують педагогів, стимулюють їхню активність. Усе частіше в освітньому просторі трапляється поняття «хакатон». Хакатони і подібні до них формати є відносно новим явищем. Проте увага до хакатонів постійно зростає. Хакатон – інноваційна форма організації освітнього процесу, що сприяє пошуку нових методів роботи, активізує ефективну комунікацію між учасниками освітнього процесу, дозволяє розширювати коло партнерських зв’язків у реалізації заданих проєктів. Цей універсальний метод має широкий спектр можливостей для використання в освітньому процесі,  є технологією майбутнього, що вже давно вийшла за межі ІТ й охопила більшість сучасних сфер життя.

7 травня на базі Білоцерківської гімназії-початкової школи №5 пройшов освітній хакатон «Системний підхід до організації роботи з педагогічним колективом у сучасних умовах». У хакатоні взяли участь заступники директора з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти Білоцерківської територіальної громади.

«Про НУШ і не тільки» – так директор гімназії О.І.Садаєва розпочала теоретичний блок заходу. Заступник директора з НВР О.Б.Волкова ознайомила учасників із системою роботи щодо створення якісного освітнього середовища як важливої умови системного підходу в організації роботи з педколективом та з особливостями проведення хакатону. Про адміністративний підхід до збереження ментального здоров’я педагогів проінформувала заступник директора з НВР Л.Г.Глупак. Спікери поділилися досвідом проведення педагогічних рад у форматі хакатону.

Мета практичного блоку зустрічі – показати можливості використання хакатону як ефективного формату роботи з педагогічним колективом, який сприяє розвитку критичного мислення, обміну досвідом і знаннями, удосконаленню навичок роботи з ІТ-технологіями, реалізації нових ідей тощо.

Заступники директора Л.Г.Глупак, С.В.Коваль, О.Б.Волкова, як ментори груп, спрямували роботу учасників хакатону на реалізацію пошуку інноваційних ідей, активізацію ефективної комунікації для створення алгоритму системного підходу до організації роботи з педколективом у сучасних умовах.

Групи підійшли до розкриття даної теми творчо та креативно. Останнім етапом хакатону стала презентація проєктів і підбиття підсумків.

 


42 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


НОВИНИ ТА ПОДІЇ

bottom of page