Наш насичений тиждень добігає кінця, проте активність нікуди не зникає. Сьогодні учнів залучали в такі заходи:
Для школяриків 3-А класу був проведений майстер-клас по виготовленню платіжної картки за інструкцією. Учні дізналися про безготівкові кошти, де вони зберігаються, правила платіжної безпеки. Школярі виготовили власну платіжну картку. На уроці " Готівкові та безготівкові гроші" у 4- Б класі всіх об'єднала гра "Витрачаю з розумом". Кожний учень одержав символічних 200 грн. Четвертокласники вибирали із запропонованого те, що їм хотілося б придбати. Комусь захотілося купити додатки з розвивальними програмами з іноземної мови, математики чи створення одягу. Хтось обрав книги, комп'ютерні ігри. Для того, щоб витратити гроші на створення дитячого центру з цікавими гуртками, потрібно було не тільки витратити власні кошти, але й домовитися з іншими про взаємодію. Учні 7-Б класу (кл. керівник Шубенко Л.О.) були активними слухачами вебінару «Національний банк: історія створення та основні досягнення», на якому вони дізналися про історію становлення та розвитку банківської справи в Україні, як виник центральний банк, як з’явилася гривня, де виготовляють українські гроші. Спікер Денис Толочко, директор Музею грошей Національного банку України.
Уроки фінансової грамотності потрібні навіть першокласникам. Учні 1-Б класу вирушили у віртуальну подорож до супермаркету на закупки. Кожна команда отримала завдання: "Купити продуктів для відвідування хворого друга", "Купити подарунок на день народження", "Зібратися в подорож". На закупівлю учні мали тільки 100 гривень. Тому фінансова грамотність поєднувалася і з математикою.
Фінансова грамота необхідна для школярів, оскільки допомагає у спілкуванні з однолітками та дорослими. Учні дізнаються про цікаві історії виникнення грошей, навчаються працювати в команді, розвивають свою фантазію та уяву при виконанні завдань, краще знайомляться з тими небезпеками, які можуть чатувати на них у мережі Інтернет.
Junior Achievement Ukraine
Comments