top of page
Пошук

80 роковини масових розстрілів у Бабиному Яру

В історії нашого народу багато трагічних сторінок. Сьогодні, 29 вересня, виповнюється 80 років, відколи у Бабиному Яру в Києві були вбиті перші жертви нацистської політики винищення – майже 34 тисячі київських євреїв.

25 жовтня учні 9-Б та 11-А класів здійснили екскурсію до міста Київ. Випускники відвідали Національний музей історії України у Другій Світовій війні, Меморіальний комплекс та Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр».

Учні 11-А класу разом з учителем історії Михайлюк Н.М. підготували та провели конференцію «Трагедія Бабиного Яру – у серці українського народу» для учнів 9-А, 9-Б та 11-А класів. Учні Джима Аліна, Грищенко Владислав, Герасименко Дар`я, Лінивий Ігор познайомили з історією виникнення Бабиного Яру та трагічними подіями Голокосту в Україні в роки Другої світової війни, історіями Праведників світу. Завідувачка філії-бібліотеки №10 Нагорна Анна Григорівна познайомила учнів із кандидатом історичних наук, краєзнавцем Бурлакою Сергієм Івановичем, який розповів про трагічні події в Білій Церкві в роки німецької окупації, а саме про розстріли єврейських дітей із дитячих будинків у вересні 1941 року. Виступи учнів, тематична презентація, епізоди документального фільму «Мальчик в полосатой пижаме» створили атмосферу «занурення» в трагічні роки війни. Присутні пом’янули хвилиною мовчання всіх загиблих у Бабиному Яру.

Для учнів 7-8 класів класні керівники провели загальнонаціональний урок пам`яті «Бабин Яр забуттю не підлягає!». Старшокласники переглянули тематичні фільми, присвячені страшним подіям 29-30 вересня 1941 року в окупованому німцями Києві.

Річниця трагедії Бабиного Яру завжди була й залишається приводом не тільки згадати про жертв війни та Голокосту, але й ушанувати героїв опору нацизму, які стали взірцем взаємоповаги між народами, прикладом духовного подвигу заради порятунку життя людей.




23 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


НОВИНИ ТА ПОДІЇ

bottom of page